| Naam evenement: | Alles is Hoogte - De Micron Wave |
| Organisator: | ANVC |
| Aanvangstijd: | 18:30 uur |
| Datum: | 26-10-2026 |
| Plaats: | NNB |
| Locatie: | NNB |
| Website van locatie: | NNB |
| Datum plaatsing: | 04-08-2026 |
| Aantal studiepunten ANVC: | |
| Aantal studiepunten OVN: | |
| Kosten: | |
| Korting: | |
| Organisator: | https://www.anvc.nl |
Beschrijving evenement
Er voltrekt zich een stille revolutie in de contactlenspraktijk. Waar we jarenlang dachten in basiscurves en radii in millimeters, verschuift de aandacht steeds meer naar hoogtes, uitgedrukt in microns. Die verandering "de Micron Wave" blijkt veel meer dan alleen een andere manier van meten: ze verandert ook de manier waarop we naar lenspassing en lenskeuze kijken.
Dat is precies waar de Micron Wave voor staat: niet alleen anders meten, maar vooral anders kijken. Tijdens deze interactieve lezing laten Amanda de Wit en Eef van der Worp zien hoe hoogte- en elevatiegegevens, die u al jaren verzamelt met uw topograaf, kunnen helpen de uiteindelijke lenspassing beter te voorspellen. Door deze gegevens anders te interpreteren, verschuift de aandacht van vaste vuistregels naar de individuele vorm van de cornea. Zo kunnen dezelfde topografische gegevens leiden tot verrassend andere en vaak betere lenskeuzes.
Hoogtegegevens blijken bovendien verrassend verhelderend en toepasbaar bij vormstabiele, ortho-k-, sclera- én zachte contactlenzen.
Wij houden van hoogte, en houden u graag op de hoogte. Hopelijk deelt u na deze cursus die liefde, want uiteindelijk geldt: alles is hoogte en hoogte is alles.
Programma
18.30 – 19.30 uur : Ontvangst met buffet
19.30 – 20.30 uur : Lezing – Alles is Hoogte
Introductie, vormstabiele en zachte contactlenzen
20.30 – 21.00 uur : Pauze
21.00 – 22.00 uur : Vervolg lezing – Alles is Hoogte
Orthokeratologie en scleralenzen
Vanaf 22.00 uur : Naborrelen en bijpraten
Datum
Maandag 26 oktober 2026
Locatie
Wordt later bekendgemaakt (regio Utrecht)
Aanmelden
Wilt u deze ANVC Continuous Education-avond bijwonen? Meld u dan aan via deze link.
Wij hopen u op 26 oktober te mogen verwelkomen!