Optiek Agenda

Zoeken in agenda


Op jaar

Logo ANVC

Details

Naam evenement:Training Ontspannen kijken op hobby- en/of werkplek
Organisator: Essilor Nederland BV
Aanvangstijd: 09:00
Datum: 24-06-2012
Plaats: Eindhoven
Locatie: Essilor Nederland
Website van locatie: www.essilor.nl
Datum plaatsing: 18-01-2012
Aantal studiepunten ANVC:
Aantal studiepunten OVN:
Kosten: € 195,00
Korting: € 0,00
Organisator: www.essilor.nl

Beschrijving evenement

Training Ontspannen kijken op hobby- en/of werkplek

Het werken met beeldschermen en het uitoefenen van veel hobby’s kan zeer vermoeiend zijn voor de ogen. Maar liefst zestig procent van uw klanten boven de twintig jaar heeft er zo nu en dan last van.
De symptomen kunnen verschillen. De één krijgt branderige ogen, de ander wordt overgevoelig voor licht. En weer een ander krijgt last van nek- en schouderklachten, rode vermoeide ogen of zelfs hoofdpijn. Wat adviseren u en uw medewerkers aan deze snel groeiende groep potentiële klanten?
Op interactieve manier wordt u tijdens deze training geïnformeerd over alle ins and outs van producten als Interview, Anti-Fatigue, Varilux Computer en Varilux Sport. Het aanpassen van een goede kijkoplossing voor hobby- en werkplek is een geweldige uitdaging.
Is uw team zich voldoende bewust van de geweldige kansen die hobby- en werkplekbrillen u bieden als mogelijkheid voor additionele verkoop? Gun meer klanten scherp zicht over het gehele werkgebied bij beeldschermwerk en hobby. Laat hen weer moeiteloos afwisselend kijken van beeldscherm naar document en toetsenbord zonder nek- en schouderklachten.