Optiek Agenda

Zoeken in agenda


Op jaar

De OptiekAgenda wordt mede mogelijk gemaakt door www.anvc.nl www.optometrie.nl

Details

Naam evenement:Regionale Optitrade Week
Organisator: Optitrade Retailgroep
Aanvangstijd: 19:00
Datum: 26-03-2012
Plaats: Zwolle
Locatie: ABN AMRO
Website van locatie: http://www.optitrade.nl/pages/content/S2/homepage.aspx
Datum plaatsing: 21-11-2011
Aantal studiepunten ANVC:
Aantal studiepunten OVN:
Kosten: geen
Kosten leden ANVC en OVN: 0,00
Organisator: http://www.optitrade.nl/pages/content/S2/homepage.aspx

Beschrijving evenement

Wanneer u tijdens de Regionale Optitrade Week een bezoek brengt aan een van onze thema-avonden, kunt u vrijblijvend spreken met professionals die u alles kunnen vertellen over bedrijfsopvolging, bedrijfsoverdracht en financiering, waaronder leasing.

Optitrade gaat steeds een stapje verder in het verlenen van service en ondersteuning bij uw bedrijfsvoering. Daarom bieden we u de mogelijkheid met onze professionele partners in contact te komen. De toonaangevende mensen die tijdens de thema-avonden aanwezig zullen zijn, vertegenwoordigen op landelijk niveau enkele partijen waarmee Optitrade afspraken heeft gemaakt. Zij zijn degenen die u kunnen helpen met de complexe materie rond de opvolging van uw bedrijf of overname van een nieuwe winkel. Ook geven zij advies en bieden ze ondersteuning op het gebied van financiering van winkelverbouwingen en genoemde overname/opvolging, of over leasing van refractie- of inslijpapparatuur.

U kunt hen horen spreken, u kunt vragen stellen én u kunt samen met collega’s deelnemen aan een van de drie workshops waarin bestaande voorbeelden van bedrijfsovername en –opvolging aan bod komen. Een van onze aanwezige partners is ABN Amro. Een andere is Baker Tilly Berk, een grote speler in accountancy en gespecialiseerd in het MKB en familiebedrijven. Daarnaast zullen wij onze andere partners kort bij u introduceren.

Alleen bestemd voor leden van Optitrade Retailgroep



anvc